Ogłoszenie rekrutacyjne: Poszukujemy Sprzedawcy do Zespołu Silfra Consulting

10 kwietnia 2024 | Aktualności i wydarzenia

Silfra Consulting to dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowa i doradcza specjalizująca się w obszarze zarządzania zmianą. Jesteśmy dumni z naszej reputacji jako partnera biznesowego, który oferuje innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości usługi dla naszych klientów.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmowych.
  • Rozwijanie i realizacja strategii sprzedażowej w celu osiągnięcia określonych celów sprzedażowych.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza trendów sprzedażowych w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży oraz aktualizacja danych naszym CRM - HubSpot.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym, preferowane w branży usług profesjonalnych – szkoleniowych, doradczych, rekrutacyjnych lub konsultingowych.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami nakierowanych na wynik.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach branżowych.
  • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów.
  • Elastyczny czas pracy i atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu.

Jeśli jesteś osobą zorientowaną na osiąganie celów, posiadającą umiejętności sprzedażowe oraz pasjonującą się rozwijaniem biznesu, dołącz do naszego zespołu!

Aby aplikować, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres email:
contact@silfra-consulting.com z tytułem "Aplikacja: Sprzedawca".
Termin składania aplikacji: 30 kwietnia 2024 r.

Silfra Consulting jest pracodawcą równych szans. Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane bez względu na płeć, wiek, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, niepełnosprawność lub jakąkolwiek inną cechę chronioną przez obowiązujące prawo.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy naszą firmę na rosnącym rynku zarządzania zmianą!

Spotkanie absolwentów Wrocław 23 kwietnia 2024 - Kto jest kim w zarządzaniu zmianą – odpowiedzialność za sukces wdrożenia zmian.

Czytaj

Jak poradzić sobie z oporem wobec zmian – porozmawiajmy w Krakowie!

Czytaj